نقاشی ساختمان در تهران، قیمت‌ها و دردسرها

نقاشی ساختمان در تهران، قیمت‌ها و دردسرها


شاید از دید بعضی‌ها نقاشی ساختمان کار ساده‌ای به نظر برسد. کاری که بتوان با یک سطل رنگ و یک عدد قلم‌مو سر و تهش را هم آورد و دست‌آخر هم به صرف چای و شیرینی از نتیجه لذت برد. اما اگر شما تنها یک بار کنار یک نقاش بایستید متوجه می‌شوید که این کار آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسد ساده نیست و تکنیک‌ها و قلق‌های خاص خودش را دارد.

به طور مثال نقاشی نمای خارجی ساختمان یک جور است و نمای داخلی جور دیگر. برای نقاشی کردن دفتر کار و اداره باید یک سری نکات را بدانی در حالی که نقاشی راهرو‌ها و در و پنجره تکنیک‌های خود را دارد. خلاصه اینکه بهتر است نقاشی منزلتان را به دست یک متخصص بسپارید تا نتیجه همانطور شود که می‌خواهید؛ راضی‌کننده و شیک!

احتمالاً شما در همین لحظه با خود می‌گویید نویسنده نفسش از جای گرم بلند می‌شود و مثل اینکه از قیمت نقاشی ساختمان در تهران خبر ندارد! وگرنه ما که بیکار نیستیم که چند روز تمام از کار و زندگی بیفتیم تا در و دیوار خانه‌ را نقاشی کنیم! آخر هم نتیجه چیزی نشود جز غرغرهای اهالی خانه!
دوستان عزیزم، نویسنده کاملاً از قیمت‌ها باخبر است و برای همین این مقاله را نوشته تا به شما کمک کند تا هم یک نقاشی ساختمان خوب و اصولی را با چشم بسته شناسایی کنید و هم یک نقاش مجرب با دستمزد مناسب برای منزلتان پیدا کنید.

پس با ما همراه باشید.
نقاشی ساختمان نباید مانعی برای ازدواج جوانان باشد!
مارکوپولو که معرف حضورتان هست؟ همان جهانگرد جوان و دنیا دیده‌ای که موهای قشنگی هم دارد. مارکوپولو در سفر اخیرش به تهران یک دل نه هزار دل عاشق دختر حاجی الماس می‌شود! حاجی که می‌بیند مارکو پسر موجه‌ای است، مسلمان هم که شده و دخترش هم دیگر وقت شوهرش رسیده و حسابی سر و گوشش می‌جنبد؛ به این وصلت رضایت می‌دهد.

مراسم برگزار می‌شود و مارکو خانه‌ای کلنگی در تهران اجاره می‌کند تا جهیزه را بچینند. مارکوپولو در این سال‌ها بیشتر پولش را صرف سفر به کشور‌های مختلف کرده است و حالا که عاشق شده آه در بساط ندارد. از طرفی هم خانه کلنگی بود و در کوتاهترین زمان ممکن نیاز به نقاشی داشت. بنابراین با توجه به بودجه و زمان محدودش شروع به پرس و جو می‌کند و در نهایت با سایت سلام ساختمان اوستا نقاش آشنا می‌شود. شماره تماسش را وارد می‌کند و با کمک مشاور یک نقاش حرفه‌ای با قیمت مناسب را پیدا می‌کند.

روز موعود می‌رسد و اوستا نقاش برای بررسی خانه می‌آید. مارکوپولو قصد دارد این چند روز را کنار دست اوستا باشد و چیزهایی درباره نقاشی ساختمان یاد بگیرد. بالاخره زندگی خرج دارد، آن هم در شهر تهران! و مارکو هم باید هر چه زودتر برای خودش شغلی دست و پا کند. اوستا هم که اشتیاق مارکو را می‌بیند تصمیم می‌گیرد نکاتی را در مورد یک نقاشی ساختمان اصولی به او یاد بدهد.

بهترین زمان برای نقاشی ساختمان

بعد از اینکه جهیزیه عروس خانم را در وسط اتاق چیدند و رویش را پلاستیک کشیدند تا خدای نکرده رنگی نشود؛ اوستا به مارکو گفت که زمان خوبی را برای نقاشی ساختمان انتخاب کرده چرا که فصل تابستان است و رنگ زودتر خشک می‌شود. البته این موضوع به شرایط آب و هوایی منطقه بستگی دارد و در مورد شهرهایی مثل تهران، بهار و تابستان بهترین فصل هستند.

عروس خانم رنگ یاسی می‌پسندند!
از آنجایی که دختر حاجی الماس از بچگی عاشق رنگ یاسی بود، مارکو با مشورت گرفتن از اوستا برای سقف رنگ پلاستیک و برای دیوارها ترکیبی از رنگ روغنی و پلاستیک گرفت. دیوارهای خانه قدیمی ساز و دارای ناهمواری است و اگر تنها از رنگ روغنی که قابل شستشو هم هست استفاده کنند، این ناهمواری‌ها به چشم می‌آید. اوستا می‌گوید رنگ یاسی روشن است و فضای خانه را که متراژ پایینی دارد دل بازتر نشان می‌دهد. به علاوه خانه مارکوپولو مثل خیلی از خانه‌ها در شهر تهران نورگیر درست و حسابی هم ندارد و بهتر بود که از طیف رنگ‌های روشن استفاده کنند.

مارکو و مشکل محاسبه هزینه بر حسب متراژ

یکی از سؤال‌هایی که مارکو در طول کار از اوستا پرسید این بود که چطور «متراژ کل ساختمان» را محاسبه می‌کنند تا در عدد «هزینه بر حسب هر متر» ضرب کنند و «هزینه کل» بدست بیاید؟
اوستا روی یک برگه کاغذ برای مارکو نحوه‌ی محاسبه حدودیِ «متراژ کل» در خانه‌های مسکونی و اداری و راهرو و… را توضیح داد که ما هم در ادامه این نکات را برای شما آورده‌ایم:
• اگر خانه شما مسکونی است: متراژ خانه را در عدد 3 ضرب کنید. مثلاً خانه مارکوپولو که 50 متر است با ضرب شدن در عدد 3 می‌شود 150 متر. یعنی چیزی حدود 150 متر مربع سطح برای رنگ کردن در خانه مارکو وجود دارد.
• اگر دفترکار است: متراژ دفترکار را در عدد 3.3 ضرب کنید. مثلا یک دفتر کار 100 متری تقریباً در مجموع 330 متر مربع سطح برای رنگ کردن دارد.
• در مورد راه‌پله‌ها: متراژ راه پله‌ها در عدد 4 ضرب می‌شود. مثلا برای یک راه‌پله 20 متری در مجموع 80 متر مربع سطح برای رنگ کردن دارددر نظر می‌گیرند.

اوستا تذکر داد که ارتفاع سقف در ساختمان‌های مسکونی به طور معمول 2.8 متر است و هر چه این ارتفاع بیشتر باشد قیمت نهایی نقاشی ساختمان بالاتر می‌رود. از موارد دیگر می‌توان به گچ‌بری‌ها، آرک‌ها، در و پنجره‌ها یا استفاده از مصالح ساختمانی مثل آجرهای تزیینی اشاره کرد که احتمالاً نیاز به بتونه‌کاری، ظریف‌کاری و دقت بیشتری دارند و هزینه کل را افزایش می‌دهند. حواستان باشد این موارد برای یک محاسبه سرانگشتی بود و برای قیمت قطعی لازم است نقاش و صاحب کار بعد از بازدید از محل قیمت نهایی و تمام شده کل کار نقاشی را با هم توافق کنند و نه به صورت متری.

شروع یک زندگی مشترک

بعد از حدود یازده روز، کار نقاشی خانه مارکوپولو وعیالش تمام شد. به نسبت کار سنگینی بود؛ چرا که ساختمان کلنگی بود و دیوارها نیاز به بتونه کاری داشتند تا بعد از نقاشی و رنگ‌آمیزی نتیجه کار یکدست و شیک از آب دربیاید.

مارکو که توانسته بود با هزینه و قیمت مناسب اون هم در تهران خانمش را اینطوری خوشحال کند در پوست خودش نمی‌گنجید و مرتب از اوستا نقاش تشکر می‌کرد. اوستا نقاش از مارکو خوشش آمده بود و بهش پیشنهاد داد تا مدتی به عنوان همکار با هم کار کنند! مارکو هم با جان و دل قبول کرد.

در هنگام خداحافظی مارکو از اوستا پرسید که «سایت اوستا نقاش» در کدام محله‌های تهران خدمات می‌دهد؛ چرا که مطمئنا فامیل و آشنا بعد از دیدن نتیجه کار کلی او را سوال‌پیچ می‌کنند. اوستا لیست بلند بالایی به مارکو داد که شامل مناطق و محله‌های تهران بود.

بد نیست شما هم یک نگاهی به این لیست بلندبالا نقاشی ساختمان در تهران بیاندازید تا اگر نام محله‌تان در این لیست می‌درخشد، درخواستتان را ثبت کنید. ما هم در کوتاه‌ترین زمان یک اوستا نقاش حرفه‌ای به شما معرفی می‌کنیم تا با مناسب‌ترین قیمت رنگ تازه‌ای به زندگی‌تان بزنید!

نقاشی ساختمان در منطقه 1 تهران

ساکنین محله‌های ازگل، اقدسیه، الهیه، امام زاده قاسم، اوین، باغ فردوس، تجریش، جماران، چیذر، دارآباد، دربند، درکه، دزاشیب، جوزستان، زعفرانیه، سوهانک، شهرک نفت، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، کامرانیه، محمودیه، نیاوران و ولنجک واقعا دلتان می‌آید در مجاورت هوای روح‌نواز شمیران باشید و در و دیوار منزلتان رنگی کدر و بی‌روح داشته باشد؟

دیگر وقت آن رسیده که دستی به سر و روی خانه خود بکشید! همین حالا می‌توانید با ثبت شماره تماس خود در سایت سلام ساختمان بهترین نقاش‌ تهران را برای آرایش منزلتان انتخاب کنید.

نقاشی منطقه 2 تهران

دوست عزیزی که در یکی از محله‌های پونک، آریاشهر(صادقیه)، شهرآرا، ستارخان، گیشا، شهرک ژاندارمری، شهرک غرب، سعادت‌آباد و طرشت ساکن هستی؛ شما چرا؟!
چشم‌انداز بیرون خانه آدم نماد شهر تهران یعنی برج میلاد باشد و آن وقت حوصله رسیدگی به چشم‌انداز داخل خانه را نداشته باشد؟
حتماً می‌گویید مشغله و کمبود وقت به شما اجازه رسیدگی به کارهایی زمان‌بر مثل نقاشی ساختمان را نمی‌دهد. ما به شما کمک می‌کنیم تا در اسرع وقت این کار را انجام دهید. فقط کافیست در سایت ثبت نام کنید تا بدون اتلاف وقت با بهترین و فرزترین نقاش‌های شهرآشنا شوید!

نقاشی منطقه 3 تهران

واقعاً کسی هم هست که اسم پل طبیعت را نشنیده باشد؟ پل طبیعت در چند سال اخیر طرفداران زیادی را برای خرید خانه به منطقه 3 کشانده است. منطقه‌ای با محله‌های اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن، ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، میرداماد و ونک.
اگر شما هم ساکن این منطقه هستید حتماً می‌دانید که چشم حسود کور، به لطف پل طبیعت، نان‌تان در روغن است!

اما ارزش یک خانه را تنها محیط اطراف و منطقه تعیین نمی‌کند، بلکه ظاهر و نمای داخلی هم در قیمت‌گذاری تأثیر دارد. پس اگر قصد فروش منزل خود را دارید بهتر است اول یک دستی به سر و روی آن بکشید. اگر هم فعلاً قصد فروش ندارید توصیه ما این است با رسیدگی مداوم از فرسایش و خرابی دیوارها جلوگیری کنید.
با ثبت درخواست خود در سایت ما از بین متخصص‌ترین نقاش‌های شهر، بهترین و به‌صرفه‌ترین را انتخاب کنید.

نقاشی منطقه 4 تهران

بر اساس گزارشاتی که به دست ما رسیده، اکثر کسانی که در یکی از محله‌های بلوار پروین، تهرانپارس، حکیمیه، سراج، شمس‌آباد، مجیدیه، شمیران نو، علم و صنعت، فرجام، قنات کوثر، لویزان، شیان، مهران، نارمک، هروی و هنگام زندگی می‌کنند از روحیه لطیفی برخوردارند!
علت داشتن این روحیه لطیف، زندگی در مجاورات باغ پرندگان زیبا و رنگارنگ عنوان شده است. این در حالی است که دیوارهای منزل این عزیزان، یکدست سفید و کدر است و با روحیه حساس و لطیفشان مغایرت دارد.
ای کسانی که روحیه لطیفی دارید! با ثبت درخواست خود در سایت سلام ساختمان در اسرع وقت به زندگیتان رنگ تازه‌ای بزنید.

نقاشی منطقه 5 تهران

منطقه 5 با محله‌های آیت‌الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، باغ فیض، بلوار فردوس، پونک، جنت‌آباد، حصارک، سازمان‌برنامه، شاهین، شهران، شهر‌زیبا، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، شهرک اندیشه، شهرک پرواز، شهرک کوهسار، شهرک نفت، شهرک والفجر، کنکوی، ارمکوی و بیمه شادترین منطقه تهران است! چرا که شهربازی ارم، شادترین نقطه تهران در این منطقه قرار دارد.
اهالی منطقه 5! هر وقت احساس کردید رنگ و روی خانه تان با میزان شادی خونتان تناسب ندارد، درخواست خود را در سایت ما ثبت کنید و مطمئن باشید ما شادترین و ماهرترین نقاش را برای شما می‌فرستیم.

نقاشی منطقه 6 تهران

ساکنین منطقه 6 تهران با وجود خیابان ولیعصر که از مرکز این منطقه می‌گذرد خوش سلیقه‌ترین افراد شهر هستند. طبیعتاً این خوش سلیقگی باعث شده که روی ظاهر و در و دیوار خانه‌شان بسیار حساس باشند.
ما به اهالی این منطقه کمک می‌کنیم تا منزل خود را به بهترین نحو رنگ‌آمیزی کنند تا از هر نظر در منطقه و سطح تهران تک باشد.
پس اگر در یک از محله‌های آرژانتین، ساعی، امیرآباد، ایرانشهر، بهجت‌آباد، پارک‌لاله، جنت، رفتگر، جمالزاده، دانشگاه‌تهران، شریعتی، شیراز، عباس‌آباد، فاطمی، قائم‌مقام، سنایی، قزل‌قلعه، کشاورز غربی، کریمخان، گاندی، میدان‌جهاد، میدان‌ولیعصر، نصرتی ویوسف‌آباد ساکن هستید، همین حالا در خواست خود را ثبت کنید. مشاورین ما منتظر شما هستند.

نقاشی منطقه 7 تهران

اکثر اهالی منطقه 7 تهران ورزشکارند و به شدت به سلامتی و تناسب اندامشان اهمیت می‌دهند. به همین دلیل ساعت‌های زیادی را در ورزشگاه شیرودی می‌گذرانند و همیشه معترضند که وقت کافی برای رسیدگی به کارهای خانه مثل نقاشی ساختمان را ندارند.
اگر شما هم در منطقه هفت زندگی می‌کنید دیگر نگران نباشید چون ما به محله‌های اجاره‌دار، ارامنه، امجدیه، خاقانی، باغ صبا، سهروردی، بهار، حشمتیه، خواجه‌نصیر، حقوقی، دبستان، مجیدیه، سبلان، عباس‌آباد، اندیشه، قصر، کاج، کریمخان، مطهری‌نامجو، نظام‌آباد، نیلوفر، شهید قندی وهفت‌تیر نقاش ماهر اعزام می‌کنیم. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید.

نقاشی منطقه 8 تهران

منطقه 8 منطقه کتابخوان‌هاست. ساکنان محله‌های تسحیلات، تهرانپارس، دردشت، زرکش،فدک، کرمان، لشکر، مجیدیه جنوبی، مدائن، نارمک، وحیدیه وهفت‌حوض با وجود آن همه خانه فرهنگ و کتابخانه، لحظه‌ای کتاب از دستشان به زمین نمی‌افتد. بنابراین طبیعی است که وقت شریفشان را به مسائلی چون نقاشی ساختمان اختصاص ندهند.
اگر شما هم کتابخوان و ساکن این منطقه هستید این وظیفه را به ما بسپارید تا با معرفی مجرب‌ترین نقاش شهر، خانه‌تان را شبیه افکارتان، زیبا کنیم. درخواست خود را در سایت ثبت کرده و منتظر تماس مشاوران سلام ساختمان باشید.

نقاشی منطقه 9 تهران

ساکنان این منطقه اهل عدالت و آزادی‌اند! در طی تاریخ، همیشه صدای مبارزه با عدالت و گرانی از میدان آزادی به گوش رسیده است. به همین خاطر، قیمت منصفانه در تمام معاملات اهالی این منطقه حرف اول را می‌زند.
همشهری‌هایی که در یکی از محله‌های استاد‌معین، امامزاده عبدالله، دکتر‌هوشیار، سرآسیاب، مهرآباد، شمشیری، شهید‌‌ دستغیب، فتح، صنعتی، فرودگاه مهرآباد جنوبی و 30 متری جی ساکن هستید، ما منصف‌ترین و ماهرترین نقاش شهر را به شما معرفی می‌کنیم. پس همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.

نقاشی منطقه 10 تهران

محله‌های بریانک، سلیمانی تیموری، شبیری جی، هفت‌چنار، سلسبیل، کارون، هاشمی، زنجان، آذربایجان، آزادی، امام خمینی، جیحون، حسام‌الدین، خوش، دامپزشکی، رودکی، سینا، قصرالدشت، مالک اشتر، نواب و کمیل جز قدیمی‌ترین محله‌های تهران هستند. اما این دلیل نمی‌شود که رنگ و روی خانه هایشان نمور و گرفته باشد!
اهالی این محله‌ها می‌توانند با ثبت اطلاعات خود در سایت سلام ساختمان، ماهرترین نقاش را به خدمت بگیرند و جلوه‌ای تازه به خانه‌شان ببخشند.

نقاشی منطقه 11 تهران

منطقه یازده تهران با وجود تئاتر شهر و خانه‌های قدیمی با معماری ویژه، محل زندگی هنردوستان و آدم‌های خاص است. این خاص بودن حتی از سر و شکل خانه‌های این منطقه نیز می‌بارد؛ طوری که در و دیوار خانه‌ها به دلیل زیبایی و هارمونی رنگ، آدم را میخکوب می‌کند.

اگر شما ساکن یکی از محله‌های شیخ هادی، انقلاب، امیریه، فروزش، قلمستان، منیریه، حشمت‌الدوله، جمالزاده، اسکندری، جمهوری، حر، انبارنفت، آگاهی، راه‌آهن، عباسی، هلال احمر، ابوسعید، اسکندری، پاستور، حسن‌آباد، گمرک، وحدت‌اسلامی، ولیعصر، کارگر جنوبی و کاشان هستید و تصور می‌کنید در و دیوار خانه‌تان کسی را میخکوب نمی‌کند، با ما تماس بگیرید و از بین تمام نقاشان مجرب شهر، متخصص‌ترین و منصف‌ترین را برای نقاشی ساختمان خود انتخاب کنید.

نقاشی منطقه 12 تهران

منطقه 12 منطقه حاجی بازاری‌هاست. کسانی در این منطقه ساکن هستند که حساب و کتاب سرشان می‌شود و دنبال قیمت خوب و منصفانه می‌گردند!
ساکنان محله‌های بهارستان، فردوسی، امامزاده یحیی، پامنار، بازار، سنگلج، تختی، هرندی، آبشار، قیام، کوثر، ایران، دروازه شمیران، امین‌حضور، پیچ شمیران، خراسان، ری، سعدی، لاله‌زار نو، مولوی و میدان قیام، شما می‌توانید از طریق سایت اوستا نقاش با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت دیوار خانه‌هایتان را نقاشی کنید.

نقاشی منطقه 13 تهران

اهالی منطقه 13 تهران با وجود پارک جنگلی سرخه حصار در نزدیکشان، آخر هفته‌ها پیک نیکشان به راه است تا بقیه‌ی هفته را با حال خوب و خوش ادامه بدهند. اما روایت داریم که پیک‌نیک نهایتا بتواند چند روزی حال آدم را خوب کند در حالی که تغییر دکوراسیون و نقاشی خانه تا یک سال آدم را سرحال می‌آورد! نگران قیمتش هم نباشید و همه چیز را به ما بسپارید و از ظاهر جدید منزلتان لذت ببرید.

اگر ساکن محله‌های صفا، شهید اسدی، زاهد گیلانی، اشراقی، دهقان، نیروی هوایی، پیروزی، حافظیه، امامت، شورا، آشتیانی، زینبیه، سرخه‌حصار، تهران‌نو و دماوند هستید فرصت را از دست ندهید و درخواستتان را ثبت کنید.

نقاشی منطقه 14 تهران

ساکن منطقه 14 باشی و باغ گل شهید محلاتی کنار گوشت جریان داشته باشد و آنقدر بی‌ذوق باشی که هر روز زل بزنی به رد سیاهی روی دیوار و کاری نکنی؟
اگر خیلی وقت است که دنبال یک آدم ماهر هستی و کسی را پیدا نمی‌کنی؛ راه‌حل مشکلت پیش ماست!
از محله‌های شکوفه‌، چهارصد دستگاه، جابری، مینا، نیکنام، آهنگران، بروجردی، صد‌دستگاه، سرآسیاب، دولاب، شیوا، نبی اکرم، قیام، شکیب، پرستار، سیزده‌آبان، ابوذر، تاکسیرانی، خاوران، آهنگ، قصرفیروزه، محلاتی، افراسیابی، اندرزگو، پاسدار گمنام، نبرد و هفده شهریور با ما تماس گرفتند و راضی بودند. تو هم مشخصاتت رو در سایت اوستانقاش ثبت کن. امیدواریم از نتیجه راضی باشی!

نقاشی منطقه 15 تهران

منطقه 15 را با بلور‌های میدان شوش می‌شناسند که خانه‌ها را زیبا می‌کند. اما اگر نظر ما را ‌تا زمانی که دیوارهای خانه‌تان کثیف و گرفته باشد هیچکدام از این بلورهای گران‌قیمت به چشم نمی‌آیند!
برای بیشتر به چشم آمدن بلورهای منزلتان از هر کدام از محله‌های مظاهری، مینابی، بی‌سیم، شوش، طیب، مطهری، ابوذر، هاشم‌آباد، اتابک، شهید‌بروجردی، کیانشهر، رضویه، مشیریه، افسریه، مسعودیه، والفجر، قیام‌دشت، خاورشهر، آهنگ، خاوران و اتوبان بعثت با ما تماس بگیرید تا ماهرترین و منصف‌ترین نقاش شهر را برای شما بفرستیم.

نقاشی منطقه 16 تهران

قدم زدن در پارک بعثت یا خزانه که یکی از قطب‌های گردشگری منطقه 16 است؛ همیشه حس خوبی به آدم می‌دهد. پوشش گیاهی متفاوت و رنگ‌های مختلف، حس آرامش و نشاط و دلگرمی به قلب منتقل می‌کند. رنگ‌ها اثرعمیقی روی روحیه آدم می‌گذارند؛ بی جهت نیست که روان‌شناس‌ها توصیه می‌کنند برای اتاق خواب که باید سرشار از آرامش باشد از رنگ سبز درختان استفاده کنید.
اگر میخواهید از آرامش و نشاط رنگ‌های مختلف در جای جای خانه‌تان بهره ببرید و ساکن یکی از محله‌های زیر هستید؛ جوادیه، نازی‌آباد، خزانه، شهرک بعثت، علی‌آباد، یاخچی‌آباد، چهارصد‌ دستگاه، تختی، راه‌آهن، آذری، رجایی، هلال احمر در خواست خودتان را از طریق سایت ما ثبت کنید و با خیال راحت و قیمت مناسب، تغییر را از همین امروز آغاز کنید.

نقاشی منطقه 17 تهران

اهالی منطقه 17 اگر تصمیم دارید تا از یافت‌آباد یک دست مبل برای منزلتان بخرید، لطفا کمی دست نگه دارید و اول یک نگاه به در و دیوار خانه‌تان بیاندازید!
واقعا حیف نیست مبل به آن گرانی را در خانه دودگرفته و سیاه بچینید؟! ساکن هر کدام از محله‌های ابوذر، آذری، امام‌زاده حسن، یافت‌آباد، جلیلی، زهتابی، زمزم، سجاد، گلچین، بلورسازی، مقدم، قزوین، قلعه‌مرغی و میدان بهاران که هستید با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. تا در اسرع وقت خانه‌تان نونوار شود.

نقاشی منطقه 18 تهران

اگر شما در یکی از محلات فردوس، بهداشت، صادقیه، صاحب‌الزمان، یافت‌آباد، شادآباد، امام‌خمینی، شمس‌آباد، خلیج‌فارس، اتوبان‌آزادگان و سعیدآباد ساکن هستید و از چهره یکنواخت خانه خود دلزده شده‌اید، ما به شما کمک می‌کنیم تا با هنر ماهرترین نقاش شهر جلوه دیگری به خانه‌تان بدهید. فقط کافیست شماره تماس خود را در سایت سلام ساختمان ثبت کنید.

نقاشی منطقه 19 تهران

ای کسانی که خانه‌تان نزدیکِ تره‌بار است و میوه‌های خوشگل و خوشمزه‌ را با ارزان‌ترین قیمت می‌خرید و بقیه‌ی پولتان را پس‌انداز می‌کنید برای روز مبادا؛ اگر دیوار خانه‌تان ترک خورده، روز مبادا امروز است!
ما به شما قول می‌دهیم با کمتر از نصف پس‌اندازتان بتوانید یک نقاش ماهر را برای رنگ‌آمیزی در و دیوار خانه‌تان به کار بگیرید.
پس منتظر تماس شما از محله‌های خانی‌آباد، بهمن‌یار، شریعتی، شکوفه، نعمت‌آباد، دولت‌خواه، اسماعیل‌آباد، شهید‌کاظمی، رسالت و عبدل‌آباد هستیم.

نقاشی منطقه 20 تهران

بعضی از ساکنان منطقه 20 تهران حاضر نیستند به هیچ قیمتی خانه خود را بفروشند، چون نمی‌خواهند از فضای معنوی این ناحیه و مجاورت حرم شاه عبدالعظیم (ع) فاصله بگیرند.
اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید و سالهاست در این منطقه سکونت دارید می‌توانید با یک رنگ و نقاشی ساده، حال و هوای خانه‌تان را تغییر دهید. طوری که انگار منزل جدیدی خریده‌اید!
اهالی محله‌های اقدسیه، ظهیرآباد، غیوری، جوانمرد، حمزه‌آباد، دیلمان، فیروزآبادی، منصوریه، دولت‌آباد، شهادت، استخر، بهشتی، سرتخت، نفرآباد، ولی‌آباد، عباس‌آباد و کهریزک در سایت ما ثبت نام کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نقاشی منطقه 21 تهران

اهالی محله‌های شهرک‌ دریا، تهران‌سر، باشگاه‌نفت، شهرک ‌پاسداران، شهرک‌ آزادی، شهرک ‌فرهنگیان، چیتگر، ویلاشهر، شهرک‌ غزالی، شهرک 22 بهمن و شهرک دانشگاه شریف با ثبت درخواست خود در سایت ما از بین تمام نقاش‌های ماهر شهر، بهترین و منصف‌ترین را برای رنگ‌آمیزی منزل خود انتخاب کنید.

نقاشی منطقه 22 تهران

ساکنین اطراف دریاچه چیتگر قطعا نظرکرده‌ی خداوند هستند! هوای خوب، منظره‌ی لذت بخش، عطر بی نظیر دریاچه! همه و همه دل آدم را آب می‌کند! حیف نیست در چنین جایی خانه داشته باشی و در بین دیوارهای کدر و دودگرفته سر کنی؟
اگر نگران هزینه‌ها هستید یا تا به حال فرد ماهری را برای اینکار پیدا نکرده‌اید، وقتش رسیده تا به ما اعتماد کنید!
ما در محله‌های دهکده‌المپیک، زیبادشت، گلستان، امید، دژبان، شهیدباقری، آزادشهر، پیکان‌شهر، دریاچه چیتگر و شهرک‌راه‌آهن به شما خدمات می‌دهیم. کافیست درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

سخن پایانی سخن شماست
حالا که در کنار هم یک عروس و داماد را راهی خانه بخت کردیم، نکاتی را در مورد یک نقاشی ساختمان حرفه‌ای و اصولی و نحوه تخمین زدن قیمت یاد گرفتیم و در آخر هم لیست منصفانه‌ترین قیمت نقاشی ساختمان در تمام مناطق تهران را از اوستا نقاش گرفتیم، از شما می‌خواهیم که تجربیات خودتان را در مورد نقاشی ساختمان با ما و دیگر کاربران سایت در میان بگذارید تا با سلیقه و دیگاه شما در خصوص خدمت‌رسانی برتر آشنا شویم. خب نظر شما چیست؟!

سایر مطالبقیمت رنگ

قیمت نقاشیقیمت نقاشی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *